Jak zarobić na graniu w gry internetowe? Zarobisz dzięki Qassa

Większość z nas kojarzy serwis Qassa z dużą ilością różnorodnych sklepów i możliwością zarabiania na zakupach dzięki cashback. Qassa to rozwojowy program partnerski – umożliwia nam on pozyskiwanie pieniędzy z wielu źródeł. Jednym z nich jest gra w gry.

>>> Kliknij tutaj i zarejestruj się Qassa a otrzymasz 5 PLN na start <<<

Każdy z nas może zagrać w jeden rodzaj gry darmo nie więcej niż RAZ NA DZIEŃ. Oczywiście, jeżeli jesteśmy pełni nadziei i szczęścia, możemy zakupić specjalny żeton, który umożliwi nam odbycie dodatkowej rozgrywki, w wybranej przez nas grze. Do wyboru mamy:

 • Pełna Skrzynia,

 • Perłowe memory,

 • Poławiacz pereł,

 • Fun Towers,

 • Gra literowa,

 • Bejeweled,

 • Zjadacz pereł.

 • i wiele inych.

gry qassa

Najwyższy wynik w ciągu dnia w danej grze zapewnia Ci maksymalny jackpot. UWAGA! Pamiętaj, iż, mimo że w każdą grę możesz zagrać raz dziennie, główną nagrodę możesz uzyskać tylko jeden raz, za jedną grę w miesiącu kalendarzowym.

Qassa oferuje nam również grę w BINGO! Na czym to polega? Codziennie system Qassa losuje osiem kulek, na których zaznaczone jest osiem cyfr. Twoim zadaniem jest zaznaczenie wszystkich wylosowanych liczb na karcie bingo. Ten, kto pierwszy wypełni swoją kartę – wygrywa. W każdej rundzie otrzymujemy jedną darmową kartę bingo. Oczywiście, ciężko jest oszacować, kiedy runda się kończy, gdyż jest to uzależnione od BINGO.

bingo w qassa.pl

Zarabianie na grach w serwisie Qassa to połącznie przyjemnego z pożytecznym. Gry posiadają zróżnicowany poziom trudności, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy bawić się w popularne Memory, układać pasjansa, zagrać w planszę podobną do niegdyś znanych PacMan’ów bądź łapać perły w odmętach wzburzonych wód. Jedno jest pewne – gry są proste, uczą refleksu, są zabawne, a dodatkowo – można na nich zarobić.

>>> Kliknij tutaj i zarejestruj się Qassa a otrzymasz 5 PLN na start <<<

Można śmiało stwierdzić, że gry w Qassa są idealnym przerywnikiem w pracy bądź odpoczynkiem po ciężkim dniu. Jeżeli nie idzie nam jakaś plansza, możemy poprosić o pomoc żonę, córkę bądź syna! Niezależnie od gry, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych żetonów za perły, umożliwiających nam powtórne rozegranie danej partii.


   One Comment


 1. Aga
    23 listopada 2015

  Jeszcze nie wygrałam w żadną grę, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni 🙂 zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     >>> Zarejestruj się i zarabiaj w Clixsense - Najlepszy program 2018 roku<<<