Jak otrzymywać zwrot pieniędzy za zakupy online (Qassa) – Instrukcja krok po kroku

Serwis Qassa jako jeden z nielicznych partnerów daje nam możliwość zarabiania pieniędzy poprzez dokonywanie zakupów online. Jest to niezwykle korzystna opcja, szczególnie w obecnych czasach, kiedy to zdecydowana większość osób coraz chętniej korzysta z internetowych zakupów.

Lista dostępnych sklepów, dzięki którym możemy otrzymywać zwrot pieniędzy jest naprawdę bardzo długa. Warto jednak zaznaczyć, iż z serwisem Qassa współpracują również inne instytucje – możesz na przykład otrzymać dodatkową gotówkę za to, że zarezerwowałeś hotel lub też założyłeś konto w banku i wziąłeś pożyczkę. Jak widać możliwości do zarabiania jest mnóstwo i co ważne są to codziennie czynności, które bardzo często wykonujemy więc dlaczego nie mielibyśmy przy okazji na tym zarobić? Sklepy posegregowane są według 9 głównych kategorii: ubrania i akcesoria, finanse, wakacje i czas wolny, GSM, mieszkanie, elektronika i oprogramowanie, rozrywka, prezenty i zabawki, inne. Wśród najbardziej znanych firm współpracujących z serwisem można wymienić: Groupon, Tripsta, Zalando, Smyk, Mango, Big Star, Vivus, Lendon, GetinBank, IdeaBank, Media Markt, Saturn, T-Mobile, Nju Mobile, Oragne.

Przejdźmy do konkretów, czyli krótkiej i niezwykle prostej instrukcji w jaki sposób zarabiać i otrzymywać zwrot pieniędzy za robienie zakupów przez Internet w serwisie Qassa.

1. Rejestracja oraz założenie konta na Qassa

2. Wybranie opcji zarabiania „Sklep Online”

3. Wybór jednego z partnerów (sklep lub inna instytucja)

4. Dokonanie zakupów.

5. Qassa nalicza nam zwrot pieniędzy w postaci waluty „qoins” (stawki są zależne od rodzaju zakupu).

6. Po uzbieraniu minimalnej kwoty należy zlecić przelew i pieniądze trafią prosto na nasze konto.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     >>> Zarejestruj się i zarabiaj w Clixsense - Najlepszy program 2018 roku<<<