Ile można zarobić na portalu Qassa?

Portal Qassa daje zarejestrowanym użytkownikom aż kilka różnych opcji zarabiania pieniędzy, dzięki temu każda osoba może indywidualnie zdecydować, która forma zarobku jest dla niej najbardziej korzystna. Warto zaznaczyć, iż już za samą rejestrację na konto użytkownika trafia 5 zł (tutaj się rejestruj) , natomiast w celu zlecenia wypłaty zgromadzonych zarobków należy uzbierać na swoim koncie minimum 50 zł. Program jest wypłacalny, zobacz opinie.

Po założeniu konta użytkownik zaczyna otrzymywać na swoją skrzynkę mailową każdego dnia po kilka e-maili z ofertami reklamowymi, za każde ich odczytanie i kliknięcie w konkretną ofertę można otrzymać 2,5 gr. Reasumując można zarobić z samego czytania maili, które zajmuje ok. 1-2 minuty dziennie w granicach 1-5 zł miesięcznie.

qassa czytanie maili

Kolejna opcja to robienie zakupów w określonych sklepach internetowych (na liście jest około 600 różnych punktów sprzedaży!). Tutaj zarobki są bardzo różne w zależności od cen zakupionego produktu, czy też usługi. Dochody wahają się tutaj od kilku groszy do nawet 75 zł. Przykładowo jeżeli kupujemy coś w mediamarkt i zamówimy to przez Qasse otrzymamy zwrot kilka % ceny. Sklepów jest więcej np.: Empik, Groupon, Zalando, Nju mobile i wiele więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Realnym zarobkiem jest tutaj kwota 5-25 zł miesięcznie.

qassa zakupy online cashback

Kolejny sposób czyli tzw. “Gratisy Qassa”. Instalując grę internetową lub wypełniając ankiete dostajemy punkty. Czyli np. instalując grę War Thunder otrzymujemy 15 000 Qoins’ów. Realnie możemy zarobić na tej sekcji 1-10 zł miesięcznie.

qassa gra

Kolejna sekcja – wypełnianie ankiet. Tutaj za każda sekcje otrzymujemy 5 000 Qoins. Czyli za całość 50 000 Qoins. Jednorazowo:

qassa ankiety

 

Jeżeli ktoś lubi grać w gry online, może także zarobić nawet do 150 000 Qoins w każdej z gier:

qassa gry

 

Ostatni wariant, dla wielu najbardziej korzystny to po prostu polecanie serwisu Qassa znajomym i nie tylko. W tym przypadku można uzyskać aż 8 zł (160 000 Qoins) za każdą nową osobę, która zarejestruje się na portalu za pośrednictwem linku polecającego, a także będzie z niego aktywnie korzystać.

Realnie można zarobić tutaj 8-160 zł średnio miesięcznie. Pisząc np. na Facebooku, Forach internetowych swój link do rejestracji. *UWAGA!* Proszę nie spamować, nie pisać treści niezgodnych z prawdą.

qassa polecanie

Reasumując w programie Qassa (dawniej Moneymilioner) niskim nakładem energii można zarobić od 50-200 zł miesięcznie. Dodatkowo program Qassa istnieje od ponad 15 lat i wypłacił ponad 50 milionów złotych (zobacz dowody wypłat).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     >>> Zarejestruj się i zarabiaj w Clixsense - Najlepszy program 2018 roku<<<